Викладачі та слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян НУ «Запорізька політехніка» відвідали запорізький театр "СВІЯ" і переглянули інтерактивну моновиставу.
Під час вистави студенти змогли не тільки отримати задоволення від перегляду, але й покращити свої мовно-комунікативні навички під час інтерактивного спілкування з головним актором спектаклю.
Студенти з Марокко, Нігерії, Камеруну отримали позитивні емоції та враження від українського сучасного театру та позитивний досвід спілкування у неформальній обстановці з викладачами.
![Збільшити зображення](/images/news/20210609/news-img-01-small.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20210609/news-img-02-small.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20210609/news-img-03-small.jpg)