У зв'язку з наявністю в університеті великої кількості працівників, які не зробили профілактичних щеплень проти COVID-19, запровадження змішаної системи навчального процесу з 29.11.2021 р. відтерміновується.

Адміністрація університету звертається до керівників структурних підрозділів посилити роботу з профілактики COVID-19 та наполягати на виконанні умов щодо обов'язковості щеплень проти COVID-19 працівниками.

Про строк переходу до змішаної форми навчання буде оголошено додатково. Вимога щодо наявності ПЛР тестів у працівників, які не мають щеплень проти COVID-19, буде визначена в окремому розпорядженні по університету.

Додатково повідомляю, що голова Запорізької обласної державної адміністрації висловив занепокоєння щодо стану з профілактичними щепленнями проти COVID-19 в нашому університеті.

В.о.ректора Сергій Яримбаш