Ви є тут

Головна

«SHAPING – NEIGHBORHOOD»

«SHAPING – NEIGHBORHOOD» («Нові грані сусідства» )- під такою назвою 23-25.11.17 успішно пройшов семінар-моделюівання! В семінарі взяли участь студенти та викладачі Інституту управління та права ЗНТУ!!! Даний семінар було проведено завдяки інституту міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) та інституту міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.  

Тренінг показав учасникам альтернативи процесу прийняття рішень на європейському континенті, і продемонстрував важливість участі кожного представника суспільства у розвитку процесів європейської інтеграції в ході співпраці сусідніх країн з ЄС. Під час проведення симуляції, на основі інтерактивних методів засвоєння інформації та виконанні практичних завдань, учасники усвідомли, що забезпечення безпеки, стабільності та добробуту є ключовим моментом в розвитку сусідства.

Особливо важливим є загальне визнання європейських цінностей: самовизначення народів Європи, демократія та повага до прав людини, дотримання спільних цінностей у сферах верховенства права, належного державного управління, незалежність судової системи, прозорість політичних інститутів на національному та загальноєвропейському рівнях.

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР     МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА 

"Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів "

Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин  (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні. 

 

Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники  матимуть можливість більш глибоко зрозуміти  сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.  

 

Запропоновані семінари-тренінги передбачають  реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей  європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.