«SHAPING – NEIGHBORHOOD»
«SHAPING – NEIGHBORHOOD» («Нові грані сусідства» )- під такою назвою 23-25.11.17 успішно пройшов семінар-моделюівання! В семінарі взяли участь студенти та викладачі Інституту управління та права ЗНТУ!!! Даний семінар було проведено завдяки інституту міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) та інституту міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.
Тренінг показав учасникам альтернативи процесу прийняття рішень на європейському континенті, і продемонстрував важливість участі кожного представника суспільства у розвитку процесів європейської інтеграції в ході співпраці сусідніх країн з ЄС. Під час проведення симуляції, на основі інтерактивних методів засвоєння інформації та виконанні практичних завдань, учасники усвідомли, що забезпечення безпеки, стабільності та добробуту є ключовим моментом в розвитку сусідства.
Особливо важливим є загальне визнання європейських цінностей: самовизначення народів Європи, демократія та повага до прав людини, дотримання спільних цінностей у сферах верховенства права, належного державного управління, незалежність судової системи, прозорість політичних інститутів на національному та загальноєвропейському рівнях.
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР – МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА
"Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів "
Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.
Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники матимуть можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.
Запропоновані семінари-тренінги передбачають реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.