19 листопада – це не просто дата в календарі, це наше спільне свято – День університету! Щиро вітаємо вас з його 121 річницею.

Час плине, він несе з собою кардинальні зміни – навкруги, в нас. А наш університет впевнено крокує вперед.

Сьогодні Національний університет «Запорізька політехніка» – це поєднання традицій та інновацій у галузі вищої освіти Запорізького регіону. Ми пишаємося яскравими сторінками нашої біографії, іменами тих, хто стояв біля витоків його створення, хто забезпечує його авторитет і значущість сьогодні.

Випускники – честь та гордість освітнього закладу. Втішно, що випускники «Машинки» представляють еліту на підприємствах України та за її кордонами.

Бажаємо, щоб наша славетна «Машинка» і надалі зберігала провідні позиції лідера, впевнено підкорювала професійні вершини. А покоління талановитих, цілеспрямованих і сміливих студентів берегли та примножували чудові традиції рідної alma mater реальними справами.

Сподіваємося, що наступний рік стане ще одним імпульсом та виведе «Запорізьку політехніку» на нову орбіту інтенсивного розвитку.

Висловлюємо подяку всій великій університетській родині та бажаємо здоров'я, усіляких гараздів й творчих досягнень.

VIVERE EST COGITARE!

НУ «Запорізька політехніка»