Завершено другий етап виборів ректора. Я вдячний кожному працівнику і студенту за підтримку, яка надихає продовжити розпочатий шлях і, зрештою, досягти очікуваного результату. Вже вкотре ми перемагаємо більшістю голосів. І це доводить стійкість переконань колективу, що є оцінкою нашої багаторічної успішної співпраці із реалізації численних ініціатив та освітньо-наукових проєктів, спрямованих на підвищення потенціалу нашого університету.

Вже понад 120 років університет готує кращих інженерів та науковців, але сьогодні технічна освіта переживає складні часи і потребує нового подиху, нових підходів. Вона потребує не лише підтримки, а й керівника, який прагне вдосконалювати і розвивати інженерну освіту.

Концепція розвитку, яку ми вже розпочали і наразі продовжуємо реалізовувати, спрямована саме на збереження цілісності нашого університету, збереження кожної спеціальності, кожної кафедри, кожного факультету, бо тільки разом ми є Запорізькою політехнікою.

Сподіваюсь, всі, хто небайдужий до нашої Запорізької політехніки, використають час до нових виборів, щоб оцінити поточні напрацювання кожного з кандидатів та його команди, реальність пропозицій та їх реалізації. І тоді зробити зважений вибір та остаточно визначитися з тим, якого майбутнього ми прагнемо для нашої альма-матер.