31 травня в Запорізькій політехніці відбувся семінар «Спілкування з військовослужбовцями в родині та поза нею».

Спікерами заходу виступили члени ГО «Центр підтримки АТЛАНТ: ЗАПОРІЖЖЯ» (мережі мобільних груп психологічної підтримки по всій Україні).

Основні теми обговорення:

• прояви травми та стрес у ветеранів і осіб, які перебували в зоні активних бойових дій. Побутова допомога людям з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) і депресію.
  • специфіка комунікації з людьми, які мають травматичний досвід.
  • аспекти, пов'язані з взаєминами всередині родини, що має члена, який перебував у зоні бойових дій, включаючи джерела ресурсу для надання підтримки.

Семінар було організовано профкомом студентів і кафедрою соціальної роботи та психології НУ «Запорізька політехніка».

Дякуємо всім учасникам за активну участь у семінарі та щиру зацікавленість у тематиці!