Ви є тут

Головна

4 листопада відбулася перша зустріч учнів 6-7 класів у межах гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка». Виявили бажання навчатися у гуртку 70 учнів із 18 закладів загальної середньої освіти Запорізького регіону.

Карусель напрямів від Запорізької політехніки розпочалася з металургійної криміналістики, дедуктивного зварювання та секретних матеріалів. Діти під керівництвом креативних викладачів юридичного та інженерно-фізичного факультетів провели інтерактивне розслідування загадкових аварій та катастроф із точки зору технічних несправностей (правильний/неправильний вибір сплаву, метод з'єднання, виготовлення) та обговорили юридичне обґрунтування спричинених наслідків. Школярі проявили себе завзятими та уважними присяжними, швидко встановили винних у гучних техногенних катастрофах!

Вдячні за ініціативність та творчий підхід викладачам Запорізької політехніки Ользі Шиян, Арнольду Купіну, Ганні Лаптєвій, Єлизаветі Фасоль, Ользі Сергієнко та всім дітям за активну участь і зацікавленість. Впевнені, такі заняття відкриють світ сучасних професій для запорізьких школярів!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення