06.07.22 року відбулася чергова розширена зустріч в рамках проєкту розвитку співробітництва між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Університетом Кардіфф (Велика Британія) за сприянням та з безпосередньою участю Філ Грей директора по роботі з партнерами Cormack Consultancy Group. На зустрічі були обговорені конкретні кроки щодо розвитку стратегічного співробітництва між нашими університетами.

НУ «Запорізька політехніка» представляли проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності проф. Валерій Наумик, радник ректора проф. Сергій Бєліков, керівник Центру І та МС Дмитро Плинокос. Крім того кафедри університету представили свої презентації та пропозиції щодо розвитку двостороннього співробітництва.

Кафедру електроприводу та автоматизації промислових установок представляли – завідувач кафедри Андрій Пірожок та доцент Аліна Казурова. Презентацію проєкту наукової лабораторії зробили проф. Дмитро Павленко та доцент кафедри фізичного матеріалознавства Дарья Ткач.

Від Університету Кардіфф проф. Омер Рана, декан з міжнародного розвитку інституту фізичних наук та інженірінгу презентував пропозиції та напрями розвитку в технічній сфері.

Хелен Еванс, директор англійських програм Університету Кардіфф представила можливості у вивченні англійської мови для викладачів та студентів Запорізької Політехніки.

Крім того жваво обговорили проєкт спільного проведення Ночі Науки в 2022 році.

Особливу зацікавленість для обох сторін представляє обмін студентами та міжнародна мобільність студентів та аспірантів університетів. Можливості співробітництва у цій сфері окреслила Марія Павленко, голова студентського самоврядування нашого університету.

В цілому сторони дійшли до розуміння стратегічних цілей та можливостей для реалізації спільних проєктів.