17 грудня 2019 р. ректорами проф. Сергієм Бєліковим та проф. Томашем Лодиговські підписано Меморандум про співпрацю між університетом «Познанська політехніка» та НУ «Запорізька політехніка», що відкриває добрі перспективи для академічних обмінів викладачів і студентів, спільних наукових проектів. Подія стала можливою як один із результатів підвищення кваліфікації професора кафедри економіки та митної справи факультету міжнародного туризму та економіки нашого університету, д.е.н. проф. Гудзь М.В., котра проходила міжнародне стажування у університеті «Познанська політехніка», факультет промислового менеджменту (м. Познань, Республіка Польща) по програмі Івана Виговського за підтримки Президента Польщі.