20 жовтня 2021 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 16-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» – найбільшої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Найталановитішим студентам України надається фінансова підтримка для продовження освіти та реалізації власних проектів, створюються додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв'язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Учасниками можуть стати студенти ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), які є громадянами України віком до 35 років включно.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми з 20 жовтня до 30 листопада 2021 року

Нагадуємо!

У зв'язку із несприятливою епідемічною ситуацією та запровадженням карантину умовами конкурсу 2021\2022 передбачена можливість проведення всіх етапів конкурсу в онлайн або офлайн форматі. Рішення щодо кожного туру буде прийматися в залежності від епідемічного стану.

За детальною інформацією звертайтесь:
Центр сприяння працевлаштуванню
к.329-А, 3-й поверх головного корпусу університету