Представники Запорізької політехніки на чолі з ректором Віктором Грештою за сприяння нашого випускника Олександра Соломахи зустрілась з нашими партнерами зі Штутгартського університету.

Запорізьку політехніку представляли проректори Андрій Іванченко та Валерій Наумік, декан електротехнічного факультету Микола Леонідович Антонов, завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Андрій Пирожок, начальниця Центру інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва Аліна Казурова та професорка кафедри програмних засобів Галина Табунщик.

Зі сторони Штутгартського університету на зустрічі були присутні декан, завідувач кафедри електротехніки та інформаційних технологій Інституту електропередачі та високовольтної техніки Prof. Dr. Krzysztof Rudion, студентський декан факультету електротехніки та інформаційних технологій, директор Інституту надійних силових напівпровідникових систем Prof. Dr. Ingmar Kallfass, завідувач кафедри електротехніки та інформаційних технологій Dr. Markus Gaida, голова міжнародного відділу Erasmus кафедри електротехніки та інформаційних технологій Ms. Virginie Herbasch.

Розпочав зустріч Віктор Грешта. Він розповів про тенденції розвитку Національного університету «Запорізька політехніка», наукові здобутки, роль університету в Запорізькому регіоні та подякував нашим партнерам за підтримку.

Учасники обговорили реалізацію програм обміну, стажування, подвійних дипломів, спільних проєктів для студентів, дослідницькі ініціативи у сфері електроприводу та автоматизації промислових установок, розробку курсів і програм, які відповідають потребам галузі.

Німецькі партнери також цікавились безпековою ситуацією в місті та змішаною формою навчання, запровадженою для студентів, які опановують технічні спеціальності.

Готові реалізовувати нові освітні й наукові ініціативи.