До нашого університету завітала президент Асоціації соціального розвитку через право, добра подруга Запорізької політехніки Інна Силантьєва, засновниця власного благодійного фонду, членкиня Громадської Ради у Верховній Раді.

Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта зустрівся з пані Інною для обговорення соціально важливих ініціатив, спрямованих на реабілітацію та психологічну підтримку дітей та молоді Запорізької області, розвиток систем забезпечення соціального захисту населення, зокрема допомогу внутрішньопереміщеним особам, військовим та їх родинам. Також обговорили практичну взаємодію під час провадження освітнього процесу з ерготерапії, фізичної реабілітації та психології. У межах діяльності фонду пані Інни ми плануємо співпрацювати й у науковій сфері, у перспективі — створити обґрунтовану комплексну програму з реабілітації.

Також ректор відвідав урочисту церемонію завершення проєкту фонду «Реабілітація через плавання». Привітали юних спортсменів міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна й один з організаторів проєкту, призер олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон з плавання Денис Силантьєв. Основна мета проєкту — допомогти дітям, які переїхали з окупованих територій, і дітям військових адаптуватись до нових умов.

Працюємо разом — зміцнюємо суспільство!