Ти навчаєшся у гімназії чи ліцеї та мрієш про університет? Скористайся чудовою можливістю відчути атмосферу студентського життя!

Реєструйся до гуртків Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка»!

На тебе чекає знайомство з сучасними професіями, актуальні знання та практичні навички сьогодення, досвідчені викладачі університету. Інженерія, винахідництво, програмування, юридичні науки, економіка, математика, філологія — з нами ти знайдеш свою майбутню професію; навчишся презентувати себе та свої досягнення; зможеш розвинути лідерські якості, навички роботи в команді, прокачати свою креативність та цілеспрямованість.

Для кого: учні з 6 по 11 класи
Коли: з 16 вересня 2024 року.
Форма навчання: змішана. З урахуванням безпекової ситуації (в корпусах Національного університету «Запорізька політехніка» наявні бомбосховища)

Інформація про гуртки >>

Реєстрація в гуртки >>

Заняття відбуватимуться на безоплатній основі.