Студентське містечко Запорізької політехніки об'єднує у своїй структурі шість студентських гуртожитків, в яких може проживати понад 2500 мешканців.

Найбільшим з гуртожитків в студмістечку є гуртожиток №4, в якому розмістився Волонтерський штаб для осіб, які були вимушені евакуюватися з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Для надання необхідної допомоги з жовтня 2022 року було розпочато роботу з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleinNeedUkraine.

За фінансової підтримки Європейського Союзу та в партнерстві з організацією «Людина в біді» в студентському гуртожитку №4 проводяться масштабні будівельні роботи.

На сьогодні вже багато виконано, а саме:

• ремонтні роботи на трьох житлових блоках 7, 8 та 9 поверхів гуртожитку;
  • замінено вхідні двері до житлових кімнат;
  • пофарбовано стелю і стіни на блоці;
  • виконано ремонт, цикльовку та покриття лаком паркету;
  • виконано ремонт в санітарних кімнатах загального користування та кухнях;
  • укладено кахель;
  • виконано фарбування стін;
  • замінено сантехніку, раковини;
  • встановлено металопластикові двері до санітарних кімнат;
  • змонтовані нові світильники.

Дякуємо надійному партнерові Волонтерського штабу університету — міжнародній гуманітарній організації за створення комфортних умов у студентських гуртожитках НУ «Запорізька політехніка», де зараз знайшли прихисток громадяни з тимчасово окупованих територій.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).