Ви є тут

Головна

Близько мільйона захисників і захисниць України нині мають статус учасника бойових дій. З цього навчального року, згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» держава забезпечує учасникам бойових дій цільову підтримку для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних та комунальних закладах освіти.

Одна з особливостей вступної кампанії–2024 у прифронтовому Запоріжжі  — велика кількість абітурієнтів, які є ветеранами й ветеранками та чинними військовими, які вирішили опанувати цивільну професію. Національний університет «Запорізька політехніка» забезпечив інформаційно відкритий та комфортний для всіх військовослужбовців вступ. Наші фахівці намагалися знаходити правильний індивідуальний підхід до кожного.

Усі процеси підтримки та забезпечення належного консультаційного супроводу ветеранів та ветеранок на етапах вступної кампанії ретельно контролювались особисто ректором Віктором Грештою.

Члени Приймальної комісії підтримували постійний зв'язок із командуванням бойових частин, зважаючи на складність і важливість роботи військових.

Був складений гнучкий графік проведення онлайн-співбесід: ми враховували зайнятість кожного абітурієнта. Дехто з військовослужбовців виходив на відеоспівбесіду одразу після бойового чергування, і, попри втому, вправно відповідав на запитання предметної комісії.

Усю консультаційну підтримку під час вступу в запорізькі ЗВО для військовослужбовців забезпечувала Громадська організація «Наші мрії юа». Наживо було проведено чотири інформаційні зустрічі на базі університетів, низка майстер-класів про написання мотиваційних листів та консультацій щодо використання освітніх сертифікатів (за підтримки Запорізького обласного Центру зайнятості) в онлайн-форматі. Усього до консультаційного центру протягом Вступної кампанії-2024 звернулося понад 500 військовослужбовців, ветеранів і ветеранок, а також членів їх родин.


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення