На честь Дня української писемності і мови 9 листопада об 11:00 відбудеться щорічний радіодиктант національної єдності.

Радіодиктант звучатиме на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура та буде транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Сьогодні це не просто загальнонаціональний захід, це символ єднання, де б ми не були. І усі українці зможуть долучитися до акції, незалежно від місця знаходження.

Авторка тексту — письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. Читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Координаторка проєкту «Радіодиктант національної єдності» — виконавча продюсерка Українського Радіо Юлія Шелудько.

Викладачі університету можуть взяти участь у загальнонаціональному заході 09 листопада об 11:00 в ауд. 253 (головний корпус).

Студенти Запорізької політехніки також зможуть долучитися до написання диктанту у приміщенні бомбосховища університету (головний корпус).