27-29 березня 2024 року розпочала роботу П'ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Баженков Євген Володимирович.

Організовує і проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставка представляє 485 учасників із 20 областей України, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії. Серед учасників: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети), інші заклади освіти), об'єднання громад, центри професійного розвитку педагогічних працівників.

Для учасників виставки напередодні оголошені виставкові конкурси. У межах виставки «Сучасні заклади освіти» для учасників були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 14 тематичних номінацій, переможці конкурсу з тематичних номінацій нагороджені золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами авторів конкурсних робіт.

На конкурси подано 510 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Національний університет «Запорізька політехніка» нагороджено гран-прі «Вища освіта України», золотою медаллю та сертифікатами авторів конкурсних робіт за конкурсну роботу: «Розвиток дослідницької діяльності студентів — важливий чинник з підготовки фахівців нової генерації європейського рівня».

Автори роботи:

• к.т.н., проф., ректор національного університету «Запорізька політехніка» Грешта Віктор Леонідович
  • д.т.н., проф., проректор з наукової роботи Шаломєєв Вадим Анатолійович
  • д.т.н., проф., начальник науково-дослідної частини Бриков Михайло Миколайович
  • начальниця науково-технічного відділу з організації виконання науково-дослідних робіт Рудських Олена Миколаївна

Дякуємо за визнання! Розвиваємось разом!

Сайт виставки «Сучасні заклади освіти»: http://vsosvita.com.ua/
worldedu.exhibitions/