Сьогодні, 23 червня, ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта разом з Народним депутатом України Сергієм Штепою привітали випускників Запорізького фахового коледжу комп'ютерних технологій Запорізької політехніки із завершенням навчання.

Позаду важливий життєвий етап, а попереду один з визначальних виборів – продовжувати навчання або почати будувати кар'єру.

Під час церемонії вручення дипломів ректор запросив усіх охочих стати частиною студентської родини НУ «Запорізька політехніка», наголосивши, що сьогодні студенти університету мають можливість поєднувати навчання з роботою, а вища освіта стане додатковою перевагою на ринку праці.

Щиро вітаємо випускників коледжу з цією знаковою подією та бажаємо успіхів у досягненні поставленої мети. Впевнені, який би шлях ви не обрали, знання та досвід, здобуті під час навчання в коледжі стануть для вас потужною базою для подальшого розвитку.