На початку лютого в телеграм-каналі «Новини політехніки» був оголошений поетичний конкурс до Дня усіх закоханих.

Ми отримали п'ятдесят неперевершених авторських робіт від наших студентів! З цими віршами підписники телеграм-каналу мали змогу ознайомитися за хеш-тегом #конкурс_віршів

20 лютого відбулося голосування, але, на жаль, через всім відомі обставини у нашій країні ми не встигли підвести підсумки та нагородити наших авторів.

Зараз кожен українець робить все можливе задля нашої перемоги! Ми пишаємося тим, що студенти Запорізької політехніки не залишаються осторонь і також активно допомагають нашим захисникам та захисницям! Так, життя кожного з нас змінилося 24 лютого, але воно триває і в ньому має бути місце для радості, адже немає сумніву, що перемога за нами!

Тож 14 квітня, нехай і з запізненням, в головному корпусі університету відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу.

Ми дякуємо кожному, хто зміг приєднатися до нас у такий нелегкий час, та тримаємо кулачки за тих, хто зараз знаходиться поза межами міста.

Наших талановитих студентів привітали ректор НУ "Запорізька політехніка" Віктор Грешта та голова профкому студентів Андрій Іванченко. Придбані ще в лютому призи все ж знайшли своїх власників – після привітань машинківці отримали дипломи, солодощі та друковані збірки, до яких увійшли вірші учасників конкурсу. Також декілька таких збірок отримали наш музей та бібліотека.

Просимо не засмучуватись учасників, які не змогли приєднатися до нашого невеличкого свята, адже їх призи обов'язково дочекаються своїх власників в профкомі студентів (ауд.368а).

Все буде Україна!