Ви є тут

Головна
  • Ознайомитись з проєктом освітньої програми "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ОПП ) 2022 року можна за посиланням>>>. Пропозиції що до змін можна надсилати на E-mail: kafedra_eapu@zntu.edu.ua.
  • Ознайомитись з проєктом освітньої програми "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" другого (магістерського) рівня вищої освіти (ОПП) 2022 року можна за посиланням>>>. Пропозиції що до змін можна надсилати на E-mail: kafedra_eapu@zntu.edu.ua.
  • Ознайомитись з проєктом освітньої програми  "Промислова автоматика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ОПП) 2022 року можна за посиланням>>>. Пропозиції що до змін можна надсилати на E-mail: kafedra_eapu@zntu.edu.ua.
  • Ознайомитись з проєктом освітньої програми «Електротехнічні комплекси та системи літальних апаратів» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ОПП) 2022 року можна за посиланням>>>. Пропозиції що до змін можна надсилати на E-mail: kafedra_eapu@zntu.edu.ua.