Київська школа економіки в рамках проєкту Ukrainian Global University пропонує студентам НУ «Запорізька політехніка» взяти участь у програмах обміну.

Нью-Йоркський Університет в Празі надає однорічні програми обміну для студентів бакалаврату. Учасникам програми надається стипендія та гуртожиток.

Три термінові пропозиції з безкоштовним навчанням у Франції:

• Паризька школа економіки – англомовні програми для магістрів та докторантів з аналізу економічної політики, публічної політики і поведінкової економіки
  • Університет Париж-1 Пантеон-Сорбонна – англомовні програми для магістрів з права, економіки та ІТ
  • Одна з провідних європейських інженерних шкіл CESI – англомовні програми для магістрів та франкомовні для бакалаврів з ІТ та інженерії

Детальну інформацію за кожною програмою можна переглянути за посиланням: https://uglobal.university/ukrainian-global-university-lists-of-our-partners/

Пропозиція, враховуючи обмеження воєнного часу, актуальна лише для дівчат, або для тих хлопців, хто вже за кордоном. Умовою участі в UGU є повернення в Україну.

Час на подачу заявок в Прагу та Париж спливає вже 28 квітня, але заявки не є складними, за умови наявності мовного сертифікату або можливості швидко скласти тест (наприклад, DuoLingo).

Студенти НУ «Запорізька політехніка» в процесі відбору для участі в програмі матимуть пріоритет (необхідно обов'язково вказати університет).

Для отримання актуальної та додаткової інформації звертайтеся до адміністратора проєкту Дмитра Ярового (diarovyi@kse.org.ua).