11 травня в Національному університеті «Запорізька політехніка» відбувся профорієнтаційний захід «Спробуй себе в професії».

Учні 11 класів запорізьких шкіл взяли участь в інтерактивах від фахівців Запорізької політехніки. Вони спробували свої сили у гуманітарному, економічному, інженерно-фізичному, спортивному та IT-напрямах.

Машинобудування, архітектура, енергетика, електроніка, робототехніка, урбаністика, штучний інтелект, кібербезпека, журналістика, психологія, переклад, соціальна робота, політологія, право, спорт, дизайн, спеціальна освіта, реабілітація, туризм, готельно-ресторанна, маркетинг, економіка, менеджмент, фінанси, страхування, бізнес, логістика, міжнародні відносини, митна справа, управління персоналом, облік і аудит — усі школярі змогли розібратися у специфіці різних професій!

Чекаємо нових гостей у стінах Запорізької політехніки!