Сьогодні Запорізька політехніка відкрила двері для випускників 9-11 класів шкіл м. Запоріжжя, аби познайомитися ближче.

Абітурієнти відвідали екскурсію кафедрами та лабораторіями університету, ознайомились з правилами вступу цього року, дізнались про особливості студентського життя від представників студентського самоврядування, а також завітали до навчально-наукового центру «Інжинірингова школа Noosphere».

Зустріч стала чудовою нагодою для майбутніх вступників відчути атмосферу університету, засвоїти нові знання та виявити свої інтереси у сфері науки та техніки.

Абітурієнти розширили свої горизонти і зрозуміли, які можливості перед ними відкриваються під час навчання в Запорізькій політехніці.

Вдячні за сприяння Запорізькому обласному відділенню ВГОІ «Українська спілка людей з інвалідністю — УСІ»!