Ви є тут

Головна

Знайомимо з оновленнями в студентському гуртожитку №5 НУ «Запорізька політехніка».

Профком студентів та адміністрація студентського містечка університету займається розміщенням в п'яти студентських гуртожитках Запорізької політехніки осіб, які були вимушені евакуюватися з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Для їх підтримки в жовтні 2022 року було розпочато роботу з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді».

В результаті за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з організацією «Людина в біді» у листопаді в студентському гуртожитку №5 розпочались комплексні будівельні роботи.

На сьогодні вже виконано роботу, а саме: замінено 24 старі рами на вікнах на енергозберігаючі металопластикові (у житлових кімнатах у кількості – 18 шт.; на загальних кухнях – 2 шт.; у сушильних кімнатах – 2 шт., в холі поверху – 2 шт.), а також встановлено 10 нових металопластикових дверей (на вхід до поверху у кількості 2 шт., у сушильних кімнатах – 2 шт., вихід на балкони – 6 шт.)

Виконані ремонтні роботи у 9 санітарних кімнатах загального користування: укладено кахель, виконано фарбування стін, замінено унітази, раковини та піддони в душових, встановлено 27 вхідних металопластикових дверей до душових і туалетів, змонтовані нові світильники та замінено всю сантехніку.

У гуртожитку з'явились електроводонагрівачі (6 штук), які дадуть змогу забезпечувати мешканців 24 кімнат гуртожитку гарячою водою.

Дякуємо міжнародній гуманітарній організації за чуйність та небайдужість щодо створення комфортних умов у студентських гуртожитках НУ «Запорізька політехніка», де зараз знайшли прихисток громадяни з тимчасово окупованих територій.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення