У гуртожитках нашого університету проживає чимало людей, які були змушені покинути свої домівки. У багатьох родинах є діти і ми робимо все можливе задля того, аби створити безпечні та комфортні умови, надати психологічну підтримку.

Значний внесок у турботу про малечу робить наш надійний партнер — благодійний фонд «Посмішка ЮА». Ще в травні ми почали спільну роботу з адаптації дітей — фасилітатори фонду щотижня приїздили до гуртожитків університету та грали з дітьми у розвиваючі ігри, в той час як батьки мали змогу послухати тренінги з виховання.

Наша співпраця продовжується, і від благодійного фонду «Посмішка ЮА» за підтримки організації Save the Children, ми отримали допомогу у вигляді дитячих наборів для проведення часу в укритті та набори для психосоціальної підтримки дітей. Зважаючи на частоту та тривалість тривог у місті, такі набори — незамінна річ, яка допоможе хоч трошки знизити стан тривожності дітлахів. Дякуємо партнерам за їх небайдужість та за щоденну кропітку роботу!