За запрошенням колег із Гданської політехніки завідувачка навчальної лабораторії кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» Лідія Тертишна взяла участь у конференції «Ласкаво просимо до Gdansk Tech», яка відбулася 16-17 березня 2023 року.

У конференції взяли участь представники Казахстану, Вірменії, Білорусі та найчисельніше представництво – з України.

Учасників привітали prof. Kristina Gomulka та керівник проєкту Mariusz Rrzyzanowski; декан факультету менеджменту та економіки prof. Malgorzata Gawrycka. До зустрічі також долучився віцеміністр іноземних справ prof. Piotr Wawrzyk (on-line).

Після виступу проректору Politechniki Gdanskiej prof. Mariusz Kaczmarek було передано на знак дружби і співпраці із Запорізькою політехнікою ювілейне видання «Національний університет «Запорізька політехніка» – 120». Prof. Kristina Gomulka та prof. Mariusz Kaczmarek тепло згадували попередній візит делегації нашого університету до Гданська та підкреслили налаштованість на подальшу співпрацю.

У рамках програми конференції під час панельних виступів було представлено і обговорено можливі шляхи співпраці Gdansk Tech з НУ «Запорізька політехніка» та Дитячо-юнацьким науковим університетом «Запорізька політехніка».

Для учасників конференції було проведено екскурсію студентським містечком, організовано цікаве спілкування зі студентами.

Щиро вдячні польським колегам за теплий прийом, змістовну зустріч та підтримку українців у такий складний для нашої країни час! Сподіваємось на зміцнення зв'язків і подальшу продуктивну співпрацю.