Щиро вітаємо студентів і викладачів НУ «Запорізька політехніка» факультетів ГФ (Валєвського М., Дерезу А., Кирилова М., Кулігіну А., Леваду В., Моніну Н., Стріжка І.), ФЕУ (Пуліну Т. В., Шмиголь Н. М., Соріну О. О., Караулову А., Кошелєву С., Нефьодову А., Юдицького В.), ФКНТ (Діденка А.), ФМТЕ (Карпенка А. В., Засоріну Г., Соколову Т., Соляну Т., Попадинець А., Чередніченко К.) з успішним завершенням навчання за окремими курсами освітньої програми «Digital Technology and Management» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден в рамках реалізації проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) і отриманням сертифікатів міжнародної академічної мобільності.

Раді повідомити про продовження проєкту, який в поточному семестрі буде представлено новими цікавими курсами:

• Алгоритми та структури даних
  • Управління бізнес-процесами
  • Промислова інженерія
  • Комунікаційні технології
  • Інформаційні системи та бази даних
  • Управління продуктами
  • Курс німецької мови для початківців
  • Курс німецької мови для студентів із базовим рівнем німецької мови

Детальна інформація про курси за посиланням

Проєкт передбачає проведення двох потужних заходів «Українсько-німецький навчальний тиждень» та «Майстерня для викладачів: використання цифрових технологій у навчальному процесі» з можливістю проведення лекцій та участі студентів як в офлайн, так і в онлайн-форматі.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до одержання сучасних знань, навичок і компетенцій, що відповідають вимогам європейського ринку праці, від фахівців німецьких технологічних компаній та професорів університету. У разі успішного проходження курсу передбачено отримання сертифікату East Bavarian University Amberg-Weiden (із зазначенням модулів, змісту та тривалості курсу, компетенцій і навичок), які можливо перезарахувати в НУ «Запорізька політехніка» відповідно до Положення про академічну мобільність.

Мова навчання – англійська.

Реєстрація – до 2 березня.

Початок навчання – з 16 березня.

Проєкт реалізується за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis».

Більше інформації про проєкт та форма реєстрації 🔗

З організаційних питань просимо звертатись за адресою k.antoniuk@oth-aw.de або у відділ Міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами.