Хочеш працювати в ІТ, але програмування — це не твоє?

Думаєш, що ринок праці перенасичений економістами / юристами / ІТ-спеціалістами, і це «вже не модно»?

Вважаєш, що «торгівля — двигун прогресу», і хочеш знайти для себе місце?

Тоді запрошуємо взяти участь в безкоштовному онлайн майстер-класі «Продажі в ІТ. Робота в ІТ без програмування».

Спікери:

• Данило Межерицький — аспірант НУ «Запорізька політехніка», досвід роботи в сфері міжнародних продажів понад 10 років
  • Олексій Шевченко — керівник ННЦ «Інжинірингова школа Ноосфера»
  • Алла Ткаченко — професорка, докторка економічних наук, експертка НАЗЯВО, завідувачка кафедри ПТБД НУ «Запорізька політехніка»

Під час майстер-класу ми поговоримо про особливості процесу продажів в ІТ-компаніях, про діяльність людей в цій сфері, а також розберемось чим ці професії відрізняються.

Для участі необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/PLvxhSDgeGBDEp9M8

Посилання на онлайн майстер-клас буде відправлено всім зареєстрованим учасникам 01.06.2023 р.

Майстер-клас проводиться в рамках курсу для тренерів «Sales in IT» за підтримки проєкту USAID ERA (Economic Resilience Activity).