Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР з нагоди Дня молоді України проводить On-line фотовиставку «Перший день нашої Перемоги»

Учасниками фотовиставки можуть бути: учнівська, студентська, працююча молодь, колективи, об'єднання, громадські та волонтерські організації тощо. Матеріали учасників обов'язково розміщуються на вебсайтах та/або сторінках соціальних мереж КЗ «ОЦПВМ» 30Р.

Умови фотовиставки:

до 10 серпня 2022 року зробити тематичну фотографію «Перший день нашої Перемоги» та надіслати його на електрону адресу info-ocpvm@ukr.net(3 поміткою «Фотовиставка») із зазначенням прізвища, ім'я учасника та назви навчального закладу, громади, колективу; Назву фотороботи і привітання до Дня молоді та висловлене прагнення Перемоги. За бажанням учасники можуть додати історію про власну роботу, спрямовану на наближення перемоги.

Роботи учасників будуть розміщені до 14 серпня 2022 року на сторінках Обласного центру патріотичного виховання молоді у соціальній мережі фейсбук та інстаграм, а також кращі фотороботи будуть роздруковані та розміщені в Обласному логістичному гуманітарному хабі для біженців в День молоді України.