30 листопада Запорізьку політехніку відвідав президент Федерації хокею України Георгій Зубко. Запорізьку політехніку на цій зустрічі представляв проректор університету Андрій Іванченко.

Як відомо, український хокей зараз переживає складні часи. Тому було розроблено і наразі реалізується план створення спортивної інфраструктури, зокрема відкриття нових льодових арен і спеціалізованих шкіл для занять хокеєм в Україні.

Сучасна українська амбіція — розвиток українського хокею до світового рівня. Всією країною відкриваються нові льодові арени. Так у Запоріжжі відкривається арена «Ice Point» площею понад 2700 м².

У стінах університету за участі директорки департаменту молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталі Власової, керівника відокремленого підрозділу Федерації хокею України в Запорізькій області Олега Юдіна, завідувачки кафедри фізичної культури, олімпійських і неолімпійських видів спорту Світлани Атаманюк обговорили перспективи й передумови розвитку студентського спорту, зокрема й хокею. Акцентувались на викликах воєнного стану та повоєнному відновленні спортивного потенціалу України.

Поважні гості також відвідали музей університету, де ознайомились з історією наших досягнень, зокрема й спортивних.

Віримо, що ця зустріч стане міцним фундаментом для подальшого розвитку хокею в Запоріжжі!