Доцент кафедри іноземної філології та перекладу Юрій Полєжаєв та помічник ректора Марія Павленко стали спікерами заходу «Unissued Diplomas» від Imperial College London та наших партнерів — британської благодійної організації «Casus Pax» в межах Всесвітньої виставки, присвяченій вшануванню пам'яті українських студентів, які вже не зможуть закінчити навчання через те, що їх життя забрало російське повномасштабне вторгнення, яке почалося 24 лютого 2022 року.

Доповідь присвячена викликам, з якими стикнулась Запорізька політехніка на початку повномасштабного вторгнення, студентам, які віддали своє життя за Україну, молодіжному руху університету під час війни, незламним студентам, які захищають країну на фронті, тримають надійний тил та продовжують наближати перемогу.

Ми щиро вдячні за запрошення та підтримку українців упродовж усього непростого шляху до Перемоги! Працюємо разом!