25 травня в НУ «Запорізька політехніка» вперше завітало керівництво Запорізького механічного заводу. Підприємство є провідним виробником запасних частин для залізничного рухомого складу в Україні.

Цей візит став важливим кроком для побудови партнерських відносин між нашими установами. Сторони обговорили можливі спільні проєкти та дослідницькі ініціативи, а також можливості стажування та працевлаштування для студентів.

Було проведено екскурсію сучасними лабораторіями, дослідницькими осередками та виробничими майданчиками. Намітили ряд спільних заходів та домовились про підписання угоди про співпрацю, зокрема з організації виробництва на базі університету.

Сподіваємось, що це знайомство створило підґрунтя для майбутньої співпраці та розширення можливостей обох сторін у галузі виробництва та наукових досліджень.