29 травня до Запорізької політехніки завітали представники Молодіжної організації АТ «Мотор Січ».

Під час візиту представники профкому студентів та студентського самоврядування організували для колег ознайомчу екскурсію Музеєм історії технічного прогресу, навчально-науковим центром «Інжинірингова школа Ноосфера» й кафедрою електроприводу та автоматизації промислових установок.

Завершилась екскурсія спілкуванням із ректором університету Віктором Грештою та дружньою зустріччю за смачною кавою у Молодіжному хабі «FreeTime». Було обговорено можливості та перспективи майбутніх спільних проєктів, спрямованих на розвиток молодіжного руху та науково-технічного потенціалу.

Щиро вдячні Молодіжній організації «Мотор Січ» за візит! Впевнені, що такі зустрічі сприяють зміцненню зв'язків між студентською та трудовою молоддю, а також стимулюють інтерес до нових знань і подальшого професійного розвитку!