Кафедра психології НУ «Запорізька політехніка» активно розпочала новий 2024 рік. Доцентка Тетяна Бородулькіна і магістранти першого року навчання Катерина Філоненко та Софія Чередниченко (група СН-113м) взяли участь у навчальному семінарі з арттерапевтичної роботи з дітьми, які постраждали від воєнних дій. Семінар відбувся 6-7 січня в Києві у межах проєкту психологічної допомоги дітям «Мистецтво допомагає», який реалізовується БФ «Приятелі дітей» за спонсорського фінансування Благодійної організації UCARE, Inc.

У семінарі взяли участь президентка фонду Марина Криса, координатор проєкту Дмитро Самарський, психологи з Полтави, Сум, Запоріжжя та стипендіати фонду, залучені у проведені арттерапевтичних занять з дітьми.

Навчання проводила доцентка кафедри психології Національного університету «Запорізька Політехніка» Тетяна Бородулькіна. Метою семінару стала оцінка першого етапу реалізації проєкту та навчання новим арттерапевтичним технікам і підходам.

Протягом двох днів семінару учасники обговорили та удосконалили розроблену на першому етапі реалізації проєкту програму занять, зустрілися з Вірою Петрушею, представницею благодійної організації UCARE (США), яка є спонсором проєкту, брали участь в майстер-класах. Усі учасники отримали сертифікати про участь.

Під час семінару запорізька команда підписала договір про співпрацю з президенткою БФ «Приятелі дітей» Мариною Крисою.

У межах договору про співпрацю вже є домовленість із завідувачем гуртожитку №3 Наталією Божко про проведення для дітей ВПО, які перебувають у гуртожитку, арттерапевтичних занять. Психологами арттерапевтичного проєкту «Мистецтво допомагає» в нашому місті будуть магістранти кафедри психології Катерина Філоненко та Софія Чередниченко.

Запорізька команда висловлює щиру подяку президентці фонду Марині Крисі, координатору проєкту Дмитру Самарському та спонсорам проєкту за можливість долучитися до такої важливої справи.