Микола Новотарський, практичний психолог виховного відділу, представник Національного Університету «Запорізька політехніка», взяв участь у форумі, присвяченому колективній стійкості, зціленню та зростанню, що відбувся 1 липня у місті Львів.

Під час заходу обговорювались різноманітні теми — стійкість, зцілення, зростання у відповідь на досвід колективної травми.

Центральними стали питання стійкості українського народу, підтримки ментального здоров'я та шляхи досягнення зцілення різноманітними шляхами.

Форум має велике значення для покращення ментального здоров'я не тільки студентів у закладах вищої освіти, але й у суспільстві зокрема.

Захід був проведений за підтримки всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативи Олени Зеленської «Ти як?», Українського католицького університету, Healing wounds fund.