Шановні студенти та співробітники!

Літо добігає до кінця, попереду новий навчальний рік, і команда Психологічної служби Національного університету «Запорізька політехніка» вже підготувала події і заходи, які точно стануть корисними для кожного. Наше головне завдання — забезпечити вас якісною психологічною підтримкою, допомогти впоратися з викликами професійного та особистого життя, а також сприяти вашому загальному благополуччю.

Що ми пропонуємо?

• Індивідуальні консультації, на яких досвідчені психологи готові надати вам підтримку і допомогу у вирішенні особистих проблем, управлінні стресом, тривогою та іншими питаннями
  • Групові тренінги та семінари на теми адаптації у колективі, стосунків у парі, особистих кордонів, способів запобігання стресу та професійному вигорянню, командоутворення
  • Тематичні семінари і воркшопи, на яких ви зможете отримати корисні навички і знання для підтримки свого психічного здоров'я

Як скористатися послугами?

Запис на консультації та заходи здійснюється через гугл-форму або за телефоном психолога.

Всі деталі доступні на сторінці на веб-сайті: https://zp.edu.ua/psycholog

Контактна інформація для додаткових запитань та запису на консультації:
+38 066 052 15 42 Микола
e-mail: psycholog@zp.edu.ua

Ми розуміємо, що студентське життя та робочий графік може бути напруженим, пов'язаним з багатьма стресовими факторами. Наша команда готова надати вам підтримку і допомогу, щоб ви могли зосередитися на навчанні або роботі та досягти успіху в усіх сферах життя.

Залишайтеся на зв'язку, слідкуйте за нашими новинами і не соромтеся звертатися за допомогою. Психологічна служба університету завжди поруч, щоб підтримати вас!

Будемо раді бачити вас в оновленому, завдяки нашим партнерам, приміщенні психологічної служби Національного університету «Запорізька політехніка» за адресою:
вул. Тургенєва, 39, м. Запоріжжя
ауд 2.10 (VII корпус університету)