Ви є тут

Головна

У новий законопроект "Про вищу освіту", який за дорученням прем'єр-міністра розроблявся оперативною робочою групою, внесено понад 60 змін, однак закладену Міносвіти логіку документу збережено

Таку думку в коментарі УКРІНФОРМу висловив перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма.

"До законопроекту про вищу освіту пропонують внести понад 60 змін, при цьому вони будуть внесені у вже напрацьовані статті. Сказати, що він повністю кардинально змінений, - я б так не говорив. Схема чи головна логіка закону не змінена, тобто системність, яка була закладена з боку міністерства, вона залишається", - пояснив Суліма.

Посадовець, щоправда, уточнив, що в міністерстві доопрацьовано варіанту документу ще не отримали.

"Ми також ще не отримали варіант доопрацьованого, "не сирого", як сказав Микола Янович, законопроекту. Потім, можливо, будемо щось доопрацьовувати, аби наші освітяни вірили, що в цьому році закон про вищу освіту таки з'явиться", - підкреслив перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту.

Коментуючи ж нещодавню заяву голови Всеукраїнської студентської ради Анастасії Сабової про намір внести ще деякі пропозиції до вже доопрацьованого варіанту законопроекту, Суліма відповів ствердно: "Якщо Сабова внесла ці пропозиції і відповідно їх оформила, то я вважаю, що вони також мають бути розглянуті робочою групою. А як вже там приймуть рішення, врахують їх чи ні - покаже час. Усе буде відпрацьовано демократичним способом", - резюмував Суліма.