Ви є тут

Головна

З 11 по 15 березня на базі Католицького Університету Льовена, (Кампус, де Наєр, Сінт-Каталін-Вавер, Бельгія) відбулися заходи за міжнародним освітнім проєктом Erasmus+ WORK4CE «Міждоменні компетенції для забезпечення здорової та безпечної роботи у 21 столітті», а саме: пілотне навчання студентів, а також робочі зустрічі представників партнерських університетів консорціуму щодо обговорення поточних результатів проєкту та актуальних задач для його успішного завершення восени цього року.

Протягом тижня студентки Запорізької політехніки Дарина Качанська (Т-311), Тетяна Соляна (МТЕ-210), Катерина Косіневська (МТЕ-212сп) навчалися та працювали в інтернаціональних командах разом зі студентами із ЗВО Бельгії, Німеччини, Іспанії, України, Азербайджану.

Тема пілотного навчання — «Персональна енергоефективна мобільність у майбутньому». Відповідно до поставленої мети, студенти опанували матеріали, підготовлені проєктною командою з використанням навчального середовища проєкту, прослухали лекції від провідних фахівців з різних країн, зокрема від НУ Запорізька політехніка, проф. Галина Табунщик прочитала лекцію «Цифрові двійники як засіб підвищення ефективності електромобілів». Під керівництвом менторів (декан транспортного факультету Олексій Кузькін та доцентка кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко) студенти розробили навчальну гру та завершили дослідницьку частину вже в рідних університетах, працюючи онлайн в розподілених командах.

Під час робочих зустрічей під керівництвом координаторки проєкту Галини Табунщик за участі зовнішнього експерта з оцінювання якості проєкту Дірка Ван Мероде, представники партнерських університетів звітували про роботу за період березень 2023 — березень 2024 року, зокрема від НУ Запорізька політехніка, доц. Анжеліка Пархоменко зробила презентацію здобутків проєктної команди за минулий рік. Також було обговорено питання організації наступного пілотного навчання студентів в Азербайджані у квітні 2024 року, необхідність доопрацювання навчальних матеріалів, їх рецензування та електронного видання, а також сертифікації розроблених навчальних модулів.

Також учасники проєкту обговорили напрями подальшої співпраці з деканом інженерного факультету КУ Льовена Бертом Лауерсом (Bert Lauwers) та головою відділу зовнішніх зв'язків інженерного факультету КУ Льовена Хільдою Ловерейс (Hilde Lauwereys).

Під час зустрічі з директором інституту IDiAL Дортмундського університету прикладних наук та мистецтв (Німеччина) Карстеном Вольфом, начальник навчально-методичного відділу Запорізької політехніки Андрій Пархоменко узгодив питання організації та проведення Віртуальної магістерської школи на основі навчально-методичних матеріалів, розроблених в межах спільних проєктів, а також реалізації програми подвійних дипломів між Запорізькою політехнікою та Дортмундським університетом прикладних наук та мистецтв (Німеччина).

Уже зараз наші студенти можуть взяти участь в програмі академічної мобільності Erasmus+171, за якою вони матимуть змогу навчатися протягом зимового семестру 2024/2025 навчального року в Німеччині та отримати подвійний диплом. Більш детальна інформація доступна в прикріпленій презентації (PDF, 328 KБ) та на сторінці >>


Student Mobility with Ukraine 2022-2025 - Erasmus+ Worldwide (KA 171) (PDF, 328 KБ)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення