Навчання за програмою вебінару «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/kafedra_em/20240306/Sertyfikat_Academic_integrity_-_Iryna_Nazarenko.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/kafedra_em/20240306/Sertyfikat_Academic_integrity_-_Svitlana_Lapkina.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/kafedra_em/20240307/Nazarenko_Iryna_CEFR_B2.jpg)
Старші викладачі кафедри електричних машин Віктор Бондаренко та Олена Ситік 16, 18, 25 січня 2024 року взяли участь у тренінгу для викладачів ЗВО з навчального курсу «Зелене підприємництво» і отримали сертифікати тренерів!
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/kafedra_em/20240216/img-002.jpg)
Підвищення кваліфікації викладачів кафедри у 2023 році
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/sertyfikat_nazarenko_i.a.jpg)
Працівники кафедри «Електричні машини» постійно підвищують свою кваліфікацію та майстерність, що відображується отриманням відповідних свідоцтв, сертифікатів та дипломів.
У 2021 році, свідоцтво про підвищення кваліфікації отримала: к.т.н., доц. Назаренко І.А. Робота педагогічного навчально-методичного семінару на тему "Організація підтримки студентів в умовах змішаного навчання" за напрямом 01 - Освіта
У 2020 році, свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали: доц. Савельєв В.Г., зав. лаб. Галушка І.Д., зав. лаб. Дьомічева Г.В.
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/kaf_em_sertyfikat_diomicheva.jpg)
У 2019 році, підвищення кваліфікації, Яримбаш Д.С. (д.т.н., проф.)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/kaf_em_balt_cert_yarymbash_ds_2-small.jpg)
У 2019 році, підвищення кваліфікації, Яримбаш С.Т. (к.т.н., проф.)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/kaf_em_balt_cert_yarymbash_st_2-small.jpg)
У 2019 році, свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали: к.т.н., доц. Коцур І.М., ст. викладач Літвінов Д.О.
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/kaf_em_sertyfikat_litvinov.jpg)
У 2019 році ст. викладач Літвінов Д.О. отримав сертифікат про проведення курсу «Electric machines, I choose you!» для студентів з іноземних вишів, організованого Local BEST Group Zaporizhzhya.
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/kaf_em_best_certificate_litvinov.jpg)
У 2017 році, свідоцтво про підвищення кваліфікації отримала ст. викладач Дівчук Т.Є.
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/kaf_em_sertyfikat_divchuk.jpg)
В травні 2017 старший викладач кафедри Літвінов Дмитро Олександрович отримав другий диплом спеціаліста у Запорізькому національному технічному університеті на кафедрі «Теорія та практика перекладу» гуманітарного факультету та здобув ще одну професійну кваліфікацію: перекладач, перекладач технічної літератури, редактор-перекладач.
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/dip_1.jpg)