Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: softtech. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1181 of /usr/local/www/apache24/sites/zp.edu.ua/includes/bootstrap.inc).

​​1. Для проходження підвищення кваліфікації в НУ "Запорізька політехніка" педагогічні та науково-педагогічні працівники інших закладів освіти повинні надати офіційний лист-направлення (у довільному форматі) від керівництва свого навчального закладу.

2. Після офіційного затвердження проходження стажування в НУ "Запорізька політехніка" (Наказ) необхідно узгодити теми стажування з завідуючими кафедр, на якій планується проходження підвищення кваліфікації.

3. Для отримання сертифікату про проходження стажування необхідно надати службову записку на ім'я директора ННВЦ "ЗРЦПО"  за підписом завідувача обраної кафедри, у якій вказати тему, кількість годин  та очікувані результати.

Зразок службової записки