У Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулась робоча зустріч «Підтримка релокованих вчителів у Запоріжжі», яка об'єднала вчителів, керівників закладів шкільної та позашкільної освіти переміщених закладів та представників департаменту освіти.

Головні цілі зустрічі — презентація майбутнього освітнього хабу та колективний брейнстормінг, який допоміг дослідити потреби й виклики у створенні хабу. Водночас ми розглянули пропозиції, які допоможуть покращити освітнє середовище у Запоріжжі.

Новий освітній хаб стане інноваційним простором для підтримки переміщених вчителів з ТОТ, обладнаним усією необхідною для продовження викладацької роботи технікою.

Проєкт «Обладнання для переміщених вчителів у Національному університеті «Запорізька політехніка» реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)». Разом до нових досягнень!