За результатами Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт «Автоматизація процесів керування, приладобудування та комп'ютерно-інтегровані технології», що проходив у червні 2023 р. на базі Центральноукраїнського національного технічного університету, 4 роботи, представлені Національним університетом «Запорізька політехніка», здобули перемогу.

За напрямом «Електроніка та телекомунікації» робота студента Владислава Ачкасова (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Олександр Малий) та робота студента Михайла Дєєва (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Олексій Фарафонов) посіли перше місце.

За напрямом «Моделювання та оптимізація процесів керування» перше місце посіла робота студентів Богдана Васильєва та Данила Шокурова під науковим керівництвом кандидатки технічних наук, доцентки Олени Назарової.

За напрямом «Автоматизація та приладобудування» друге місце здобула робота студента Сергія Захарова в супроводі наукового керівника – кандидатки технічних наук, доцентки Аліни Казурової.

Дипломами учасників заохочені студенти Микола Пунда та Андрій Шаханов, наукова керівниця їх роботи – Олена Назарова.

У складі конкурсної комісії Запорізьку політехніку представила кандидатка технічних наук, доцентка Наталія Фурманова.

Щиро вітаємо переможців з успішним представленням наукового доробку на підсумковій конференції! Вдячні науковим керівникам та членам журі за сумлінну та плідну роботу задля виховання нового покоління українських вчених! Нових успіхів та перемог!