18 травня відбувся захист робіт на конкурсі «Студентська соціальна реклама – 2023».

У цьому році на конкурс надійшло 40 робіт за такими тематичними напрямами:

1. «Ні війні»;
  2. «Україна — вільна країна»;
  3. «Допоможи ближньому»;
  4. «Світ починається з поваги»;
  5. «Чисте довкілля».

Учасники представили свої проєкти, які мали на меті привернути увагу громадськості до соціальних проблем і пропонувати ефективні рішення. Кожен учасник висловив свої ідеї та розкрив суть свого проєкту, пояснивши, як він сприятиме поліпшенню ситуації.

До складу журі увійшли завідувачка кафедри маркетинг та логістики Владислава Лифар, доцентка кафедри маркетингу та логістики Ніна Павлішина, доцентка кафедри маркетингу та логістики Олена Борисенко, старша викладачка кафедри маркетингу та логістики Наталія Онуфрієнко та старша викладачка кафедри маркетингу та логістики Ірина Кочнова. Журі уважно прослухало презентації. Під час заходу відбулася цікава дискусія щодо запропонованих тем.

Після уважного розгляду всіх проєктів журі зробило свій вибір і визначило переможців. Усі учасники отримали сертифікати учасників та солодкі подарунки, а переможці — грошові винагороди!

Вітаємо наших переможців — Максима Тоцького (ФЕУ-419), Вікторію Діденко (ФЕУ-419) та Олександра Тріус (ФЕУ-412).

Бажаємо нашим учасникам подальших перемог та успіхів!