«Проєкт DILLUGIS виходить на новий рівень розвитку. Завдяки нашим спільним зусиллям, німецька програма академічних обмінів DAAD позитивно оцінила результати та вирішила продовжити проєкт. До проєкту, крім Національного університету «Запорізька політехніка», долучилися провідні українські університети – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Одеський державний аграрний університет. Дуже приємно, що наша нещодавно підписана угода продовжує свою практичну реалізацію».

Про це повідомив президент Східно-Баварського технічного університету Амберг-Вайден Докт., Проф. Клєменс Буліта у своєму листі.

Результати реалізації проєкту DILLUGIS у 2022 році перевершили очікування. У проєкті взяло участь 36 студентів та 6 викладачів НУ «Запорізька політехніка», 75% з яких успішно склали іспити чи підготували проєкти та отримали сертифікати про участь у програмі академічної мобільності.

Дякуємо нашим партнерам Східно-Баварському технічному університету Амберг-Вайден та німецькій програмі академічних обмінів DAAD за позитивну оцінку результатів та підтримку українських студентів і викладачів.

Для подальшого залучення українських студентів до цифрового навчання в окремих модулях навчальної програми «Цифрові технології та менеджмент», проєкт включає організацію двох потужних заходів («Українсько-німецький навчальний тиждень» та «Майстерня для викладачів: використання цифрових технологій в освітньому процесі») з можливістю участі викладачів та студентів в офлайн та онлайн-форматі.

В поточному семестрі проєкт DILLUGIS буде представлений новими цікавими курсами:

• Алгоритми та структури даних
  • Управління бізнес-процесами
  • Промислова інженерія
  • Комунікаційні технології
  • Інформаційні системи та бази даних
  • Управління продуктами
  • Курс німецької мови для початківців
  • Курс німецької мови для студентів із базовим рівнем німецької мови

Більше інформації про проєкт: http://bit.ly/3Qj25UX

З організаційних питань просимо звертатись за адресою k.antoniuk@oth-aw.de або у відділ Міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами