Кафедра «Маркетинг та логістика» з 14 листопада 2022 р. анонсувала проведення третьої Благодійної акції допомоги притулку для безпритульних тварин «Дай лапу, друг!». ІІ-й етап завершився 30 березня 2023 р. До акції долучилися викладачі, студенти та абітурієнти Запорізької політехніки, спільними зусиллями було зібрано 1550 грн. На зібрані кошти було придбано 15 кг курячих ший, 6 кг сухого корму для цуценят «Клуб 4 лапи». Професорка Анастасія Зеркаль додала 10 кг крупи пшеничної.

У суботу 6 травня, завідувачка кафедри Владислава Лифар та кураторка груп ФЕУ-412, ФЕУ-212 Анастасія Зеркаль разом зі студентами першого курсу всі ці подарунки відвезли до притулку. Відвідання притулку було сповнено емоцій: кураторка притулку Олександра провела екскурсію для студентів, а хлопці та дівчата гарно провели час на прогулянці із собаками.

Впевнені, що ця поїздка стала першим кроком в допомозі нашим чотирилапим друзям, і наша молодь завжди буде відвідувати цей притулок та піклуватися про тварин.