Кафедра «Маркетинг та логістика» з 14 листопада 2022 р. анонсувала проведення 3-ої Благодійної акції допомоги притулку для безпритульних тварин «Дай лапу, друг!».

І-й етап завершився 30 грудня 2022 р. У підсумку було зібрано 800 грн. Охочі також принесли теплі ковдри і сухий корм для собак (10 кг). На зібрані кошти було придбано 5 кг курячих ший, 5 кг сухого корму для цуценят «Клуб 4 лапи», 5 кг крупи пшеничної.

У суботу 16 січня 2023 р. всі ці подарунки викладачі разом зі студентами, серед яких Валерія Остріченко (ФЕУ-410), Юрій Дудкін (ФЕУ-210) та Дарина Зоря (ФЕУ-410), відвезли до притулку.

Відвідання притулку було сповнено емоцій. Наші студенти охоче пішли на прогулянку із собаками. В притулку працює багато волонтерів з молоді, які також не можуть залишатися байдужими та допомагають чим можуть.

Впевнені, що ІІ етап акції, який розпочинається 1 лютого 2023 р., буде ще більш результативним.