24 листопада кафедра психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» організувала та провела гостьову онлайн-лекцію на тему «Корекція негативних психологічних станів людини, набутих під час перебування в екстремальних умовах: рекомендації військового психолога».

Запрошена лекторка — Ольга Супрун — військовий психолог, начальник служби психологічного забезпечення 23 окремої бригади з охорони громадського порядку «Хортиця» Національної гвардії України, випускниця кафедри психології НУ «Запорізька політехніка» (Запоріжжя, Україна) — не тільки розповіла про актуальні техніки роботи з травматичним досвідом, але і продемонструвала їх в дії в роботі з окремими учасниками; поділилася власним досвідом та відповіла на численні запитання учасників. Лекція пройшла у форматі практикуму, в ході якого учасники познайомилися з Протоколом EMDR IGTP, технікою «Перетворення невдачі у зворотний зв'язок» Роберта Ділтса, з НЛП-техніками «Внесення ресурсів», «Створення внутрішнього балансу», «Світлина, яка надихає» та ін.

Учасників лекції — здобувачів бакалаврату і магістратури спеціальності 053 «Психологія» та гостей заходу — привітала деканка ФСН — Таісія Гайворонська. Серед присутніх були також представники кафедри психології — в.о. зав. кафедри Владислав Коваль, доцентки Тетяна Бородулькіна та Ірина Бондаревич, здобувачі спеціальності 053 «Психологія» НУ «Запорізька політехніка», колеги-викладачі з Дніпрорудненського індустріального фахового коледжу, співробітники відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, психологи й соціальні працівники БО «БФ «Карітас Запоріжжя»; магістранти-психологи Запорізького національного університету, здобувачі спеціальності «Психологія» Маріупольського державного університету, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, представники різних благодійних організацій, соціально-психологічних служб та ін.

В онлайн-лекції взяли участь близько 120 гостей з різних куточків України (Запоріжжя, Дніпро, Київ, Дніпрорудне, Слов'янськ, Нікополь, Переяслав, Одеса та ін.), а також ті, хто тимчасово зараз перебуває за кордоном (Польща, Німеччина, Китай).

Гостьову лекцію було проведено в межах вивчення магістрантами-психологами першого курсу вибіркової навчальної дисципліни «Військова психологія» (ОП 053 «Психологія»), викладач — в.о. зав. кафедри психології, канд. пед. наук, доцент Владислав Коваль.

Протягом місяця кожний зареєстрований гість отримає електронний сертифікат учасника лекції від НУ «Запорізька політехніка».

Кафедра психології висловлює величезну вдячність запрошеній лекторці Ользі Супрун за змістовну лекцію-практикум та всім учасникам за активну участь у нашому заході!

Участь у заході здобувачів спеціальності 053 «Психологія» здійснено в межах впровадження та реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти».