16 травня 2023 року кафедра соціальної роботи та психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» організувала та провела гостьову онлайн-лекцію «Кризові інтервенції в роботі з втратою».

Запрошена лекторка — Катерина Ракитянська, кризова психологиня Центру допомоги врятованим, гештальт-терапевтка, сімейна, групова, артпсихотерапевтка, випускниця НУ «Запорізька політехніка» ОП 053 Психологія (Запоріжжя, Україна) — розповіла учасникам про кризу та втрату в житті людини, про основі стадії переживання горя при втраті близької людини; ґрунтовно та змістовно, на основі численних прикладів з власної практики, описала кризові інтервенції на різних стадіях проживання втрати.

Лекція була проведена на високому професійному рівні і викликала зацікавленість у присутніх фахівців (психологів, соціальних працівників, психотерапевтів тощо) та студентів.

Гостьову лекцію було проведено в рамках вивчення магістрантами-психологами навчальної дисципліни «Кризова психологія» (ОП 053 Психологія) у співпраці з кафедрою соціальної освіти та соціальної роботи, УДУ імені Михайла Драгоманова, Київ (ОП Соціальна робота, Соціальна педагогіка та Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю).

В онлайн-лекції взяли участь понад 90 гостей з різних куточків України (Запоріжжя, Київ, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Кременець, Львів, Марганець, Ніжин, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Чернігів та ін.).

Протягом тижня кожний гість отримає електронний сертифікат учасника лекції від НУ «Запорізька політехніка».

Кафедра соціальної роботи та психології висловлює величезну вдячність запрошеному лектору та всім учасникам за активну участь у нашому заході!