Вища освіта – це не лише про навчання та науку. Це про виховання цілісної незалежної свідомої особистості з розвинутими soft skills. Мета університету – підготувати для країни не тільки професійних фахівців, а й майбутніх лідерів, політичних та громадських діячів.

Робота з молоддю та молодіжними організаціями є ключовою складовою у цьому напряму роботи. НУ «Запорізька політехніка» завжди обирає для студентів найкраще: найпотужніші зразки техніки в лабораторіях, висококваліфіковані викладачі з практичним досвідом та значними науковими здобутками, найперспективніші компанії та підприємства для проходження практики і подальшого працевлаштування.

Тож для створення комфортних умов з усіма необхідними складовими для персонального, колективного росту та розвитку теж обрали найкращих – сьогодні було підписано меморандум про співпрацю між Запорізькою політехнікою та ГО «СТУДЕНТСТВО».

Впевнені, що така співпраця відкриє для студентів нашого університету нові можливості, такі як навчання в «Академії лідерів», участь у спільних заходах, спрямованих на всебічний розвиток.

Будуємо майбутнє разом!