15 березня відбулась зустріч представників НУ «Запорізька політехніка» та представників Вроцлавського університету науки і технологій.

Зустріч відбулась за ініціативи народного депутата України Артема Кунаєва. Під час свого виступу він наголосив про необхідність налагодження та розширення міжнародних зв'язків, зокрема з Польщею.

З вітальним словом виступили ректори двох університетів: професор Віктор Грешта та професор Аркадіуш Войс. Під час виступів ректори підкреслили важливість розширення співпраці в освітньому та науковому напрямах.

Віктор Грешта подякував польським друзям за підтримку українського народу в боротьбі проти російської агресії.

Під час зустрічі було підписано угоду про співпрацю.

Впевнені, що це стане ще одним кроком для інтеграції НУ «Запорізька політехніка» в європейський освітньо-науковий простір. Відкриє нові можливості для організації міжнародного стажування, створення спільних наукових проєктів, провадження спільної науково-дослідної діяльності.